You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Українська

Територія М'яса

Доступна продукція

Гомілка

Модель: Курятина

68.00 грн 72.00 грн

Гомілка - це нижня частина курячої ніжки, яка однаково добре годиться для смаження, гасіння і приготування супів. А ще курячу гомілку можна фарширувати і запікати разом з овочами в духовці.

Гомілка - це нижня частина курячої ніжки, яка однаково добре годиться для смаження, гасіння і приготування супів. А ще курячу гомілку можна фарширувати і запікати разом з овочами в духовці...
від 68.00 грн

Доступна продукція

Крило

Модель: Курятина

63.00 грн 67.00 грн

М'яса в курячих крилах міститься трохи, зате воно дуже ніжне і не вимагає тривалої обробки, - їх добре смажити на грилі або в киплячій олії, попередньо запанірувати, до появи хрусткої скоринки.

М'яса в курячих крилах міститься трохи, зате воно дуже ніжне і не вимагає тривалої обробки, - їх добре смажити на грилі або в киплячій олії, попередньо запанірувати, до появи хрусткої скоринки...
від 63.00 грн

Доступна продукція

Курка охолоджена тушка 1 кат.

Модель: Курятина

58.00 грн 62.00 грн

Жоден інший пісний білок не користується великою повагою дієтологів, ніж куряча грудка.

Цей вид м'яса називають джерелом ідеальних протеїнів, в яких містяться всі необхідні людині амінокислоти. Крім того, в цьому продукті у великих кількостях містяться вітаміни групи В - речовини, незамінні для нервової системи і кровоносних судин, які беруть участь в метаболічних процесах. Куряче м'ясо забезпечує організм селеном і багатьма іншими важливими мінералами, від яких залежить здоров'я людей в будь-якому віці.

Жоден інший пісний білок не користується великою повагою дієтологів, ніж куряча грудка. Цей вид м'яса називають джерелом ідеальних протеїнів, в яких містяться всі необхідні людині амінокислоти. Крім того, в цьому продукті у великих кількостях містяться вітаміни групи В - речовини, незамінні для нервової системи і кровоносних судин, які беруть участь в метаболічних процесах. Куряче м'ясо забезпечує організм селеном і багатьма іншими важливими мінералами, від яких залежить здоров'я людей в будь-якому віці...
від 58.00 грн

Доступна продукція

Куряча спинка

Модель: Курятина

27.00 грн 31.00 грн
..
від 27.00 грн

Доступна продукція

Куряча четвертина

Модель: Курятина

64.00 грн 68.00 грн
..
від 64.00 грн

Доступна продукція

Куряче філе

Модель: Курятина

115.00 грн 119.00 грн

У м'ясі курячої грудки міститься мало жиру і багато білка, тому воно вважається дієтичним продуктом.

У м'ясі курячої грудки міститься мало жиру і багато білка, тому воно вважається дієтичним продуктом...
від 115.00 грн

Доступна продукція

Курячий корпус

Модель: Курятина

18.00 грн 22.00 грн
..
від 18.00 грн

Доступна продукція

Стегно

Модель: Курятина

83.00 грн 87.00 грн
М'ясо на стегнової кістки курки ніжне й ароматне. Щоб вибрати хороші курячі стегна, треба натиснути на них пальцем: якщо утворюється ямка добре пружинить, швидко вирівнюється, значить, м'ясо свіже. Курячі стегна найчастіше запікають.
М'ясо на стегнової кістки курки ніжне й ароматне. Щоб вибрати хороші курячі стегна, треба натиснути на них пальцем: якщо утворюється ямка добре пружинить, швидко вирівнюється, значить, м'ясо свіже. Курячі стегна найчастіше запікають...
від 83.00 грн
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Курятина

Найбільш поширеним пташиним м’ясом в світі вважається курятина.
Це не дивно, адже крім справді особливого смаку, вона добре засвоюється і містить в собі безліч корисних речовин, котрі мають хороший вплив на наше здоров’я.
Ціна курятини також значно приємніша, ніж ціна на інші види м’яса. Купити курятину онлайн ви можете у нас на сайті.
Ми цінуємо свою репутацію, тому відповідаємо за якість м’яса – замовляючи продукцію у нас, ви можете бути впевненими, що отримаєте лише свіжий товар.
Ціна курячого м’яса від компанії «Єврокомерс» суттєво відрізняється від інших постачальників і приємно вас здивує.
Ми працюємо для вас!


Ми у соцмережах